Informacja o planowanych szkoleniach on-line z zakresu sporządzenia i wprowadzania raportu do Krajowej bazy o emisjach gazów cieplarnianych i innych substancji

  •   Data utworzenia: 2024-01-10

Uprzejmie informujemy, że planowane są szkolenia on-line z zakresu sporządzenia i wprowadzania raportu do Krajowej bazy o emisjach gazów cieplarnianych i innych substancji.

Szkolenia odbędą się w pierwszej połowie lutego 2024 r. Szczegółowe informacje o  terminach i sposobie zapisania się na nie zamieszczone będą w zakładce "Aktualności" na stronie www.krajowabaza.kobize.pl, na początku lutego 2024 r.

Jednocześnie chcemy zachęcić do odwiedzenia strony Krajowej bazy i zapoznanie się z dostępnymi na niej materiałami oraz filmami instruktażowymi (https://krajowabaza.kobize.pl/instrukcje-poradniki/index ), które w znaczący sposób ułatwią zarówno proces rejestracji podmiotu w Krajowej bazie, jak i samo wprowadzanie raportów. 

Na naszej stronie można również znaleźć zakładkę z najczęściej zadawanymi pytaniami dotyczącymi raportu do Krajowej bazy – tzw. FAQ (https://krajowabaza.kobize.pl/najczesciej-zadawane-pytania#/category/4 )

 

W przypadku konkretnych pytań, na które nie znajdą się odpowiedzi w ww. materiałach, zachęcamy do kontaktu z infolinią Krajowej bazy czynną od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 15:00 pod numerem:

  • Pomoc w sporządzaniu raportu do Krajowej bazy: 22 569 65 96
  • Pomoc w sprawach rejestracji podmiotu do Krajowej bazy oraz statusów formularzy: rejestracyjnego, zmiany głównego użytkownika, aktualizacyjnego, uzyskania dostępu do konta podmiotu i zamknięcia konta podmiotu: 22 462 81 88