Szkolenie z zakresu sporządzenia i wprowadzania raportu do Krajowej bazy o emisjach gazów cieplarnianych i innych substancji.

  •   Data utworzenia: 2023-02-13

Uprzejmie informujemy, że lista uczestników na szkolenie w dniu 16 lutego 2023 r. z zakresu sporządzenia i wprowadzania raportu do Krajowej bazy o emisjach gazów cieplarnianych i innych substancji jest już zamknięta.

 

Jednocześnie zachęcamy do odwiedzenia strony Krajowej bazy i zapoznanie się z dostępnymi na niej materiałami. Zapoznanie się z nimi ułatwi zarówno proces rejestracji podmiotu w Krajowej bazie, jak i wprowadzanie raportów.

W zakładce „Instrukcje” (https://krajowabaza.kobize.pl/instrukcje-poradniki/index ) dostępne są materiały informacyjne, w tym tematyczne filmy instruktażowe.

W ww. materiałach filmowych znajduje się nagranie ze szkolenia dotyczącego wypełniania raportów do Krajowej bazy (oraz dodatkowej funkcjonalności generowania wykazu opłatowego w systemie Krajowej bazy).

Na naszej stronie można również znaleźć zakładkę z najczęściej zadawanymi pytaniami dotyczącymi raportu do Krajowej bazy – tzw. FAQ (https://krajowabaza.kobize.pl/najczesciej-zadawane-pytania#/category/4 ) oraz wyszukiwarkę substancji ułatwiającą przyporządkowanie substancji emitowanej do powietrza do odpowiednich pozycji na listach substancji w systemie Krajowej bazy oraz w systemie opłat za korzystanie ze środowiska https://krajowabaza.kobize.pl/substance-search/.

W przypadku konkretnych pytań, na które nie znajdą się odpowiedzi w ww. materiałach, można pisać na adres pomoc.kb@kobize.pl. Na wszystkie pytania udzielimy szczegółowych odpowiedzi.